Siia paneme kirja need mõtted, mis meid kõnetavad, jagame enda ja teiste vaimuvälgatusi ja seiku elust
enesest. Avaldamisele läheb ikka ja ainult see, mis annab inspiratsiooni, ideid ja tuge. Vahel kuuled ja näed midagi, mille puhul tahaks kohe hõigata – just, just, mina mõtlen ka nii. Või siis tunned, et just tänasel päeval mul oligi vaja seda kuulda, vahel mõni väike mõte annab vajaliku tõuke, et edasi minna, muutusi luua, suuri asju teha või lihtsalt meenutavad, mis siin ilmas tegelikult oluline on. See on koht, kuhu on meil mugav kõik need asjad kokku koguda, me jagame neid,  sest ehk on ka Sinul just täna mõnda neist mõtetest vaja.


*    *    *    *    *    *    *   *

Imeline argipäeva meenutas, vahel tasub meenutada, et me lihtsalt teeme endast parimat. Isegi siis kui see ei ole su elu suursaavutus, siis ei olnud see ka ebaõnnestumine. 
Elu on imeline.  Ja siis on see kohutav.  Ja siis on see jälle imeline.  Ja imelise ja kohutava vahel on see tavaline ja igapäevane ja rutiinne.  Hinga sisse imelist, hoia end läbi kohutava ning lõõgastu ja hinga välja tavalise ajal. See on lihtsalt elamine südantlõhestavat, hinge tervendavat, imelist, kohutavat, tavalist elu.  Ja see on hingematvalt ilus.*   *   *   *   *   *   *   *

"Me oleme naised, me oleme vaid pool maailmast kuid me sünnitasime kogu maailma. Keegi siin planeedil ei tohiks olla teadmatuses meie vaadete või häälte osas."*   *   *   *   *   *   *    *

Frida Kahlo inspireerib paljuski läbi oma erilisuse. Tõsi ta on, kõigile ei saagi meeldida ja mida rutem selle faktiga leppida, seda kergem on. Ja kõigile meeldides võib juhtuda, et ei meeldi mitte kellegile. Meie oleme otsustanud, et me meeldime endale väga:)


*   *   *   *   *   *   *    *      

/2.09.2022/ Itil ja Signel oli täna mõnus vestlus Storytellingust ja organisatsioonide personaalbrändingust. Iti jagas oma pikaajalist kogemust lugude jutustamisest, mida Signe omakorda täiendas personaalbrändingu kogemusega. Signe on meeskondade ja juhtide arengupartner tööandja brändi valdkonnas, enese- ja ajajuhtimise ekspert ning välja andnud kalendermärkmiku “Olen iseenda boss”, et inimesed püsiksid motiveeritult oma eesmärkidega rajal. 
*    *    *    *    *   *   *   *


*   *   *   *   *   *   *   *